ZDJĘCIA I WIDEO PARKÓW LOGISTYCZNYCH

Działalność Twojego przedsiębiorstwa opiera się na wynajmie powierzchni magazynowych lub produkcyjnych? A może zależy Ci na zachęceniu klientów do skorzystania z usług w zakresie transportu, konfekcjonowania czy przepakowywania towaru? Jeżeli tak, to świetnym sposobem na pozyskanie kontrahentów może być zamieszczenie na stronie internetowej zdjęć i wideo parku logistycznego wykonanych z wykorzystaniem nowoczesnego drona!

Zapewniamy także kompleksowe wsparcie przy realizacji kampanii reklamowych – potencjalni klienci Twojej firmy będą mogli odbyć wirtualny spacer po interesujących ich obiektach, a także zobaczyć ich otoczenie z różnych perspektyw, co już na starcie pozwoli im lepiej ocenić potencjał dostępnej infrastruktury czy powierzchni przeznaczonych do składowania produktów.


Przygotowane przez nas materiały stanowić będą znacznie lepszą pomoc w podjęciu strategicznych decyzji przez klientów biznesowych niż nawet najdokładniejsze opisy. Fotografie warto wykorzystać przy tworzeniu ulotek i folderów reklamowych, filmy pozwolą natomiast dotrzeć do nowych odbiorców korzystających z np. popularnych serwisów społecznościowych.