LMV

Zdjęcia z drona budynków

Zależy Ci na zaprezentowaniu nowej inwestycji w szczególnie atrakcyjny sposób? Budowa osiedla mieszkaniowego zmierza ku końcowi i chcesz przyspieszyć sprzedaż mieszkań? Świetnym rozwiązaniem będą dla Ciebie z pewnością profesjonalnie wykonane zdjęcia budynków z drona. Takie fotografie zapewnią Ci cały szereg korzyści:

  • możliwość pokazania największych zalet lokalizacji, np. otaczających osiedle terenów leśnych, pobliskiego jeziora lub efektownej architektury sąsiednich obiektów

  • lepszy odbiór przez klientów. Wysokiej jakości materiały z powietrza bardzo pozytywnie wpływają na efekty kampanii reklamowej i przekładają się na rzeczywiste korzyści finansowe dla Twojej firmy!

  • dostęp do miejsc niemożliwych do sfotografowania z ziemi

  • zapierające dech w piersiach ujęcia, które zapadają w pamięć na długo

 

Niezależnie od tego, czy potrzebne Ci zdjęcia z drona budynków mieszkalnych, usługowych, przemysłowych czy hal targowych, fachowcy z firmy Lumivan będą w stanie zapewnić Ci usługi na najwyższym, europejskim poziomie, a do tego w znacznie lepszej cenie w porównaniu do fotografii lotniczej. Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci pokazać Twój obiekt klientom od najlepszej strony!